„Asus ZenFone 2“ apžvalga

Kiek operatyviosios atminties privalo turėti išmanusis telefonas? Kol „Apple“ vis dar laikosi 1 GB pozicijos, o dauguma gamintojų sutinka su tuo, jog optimali talpa yra 2 GB, „Asus“ ištraukia kozirį –  „Asus ZenFone 2“, siūlantį 4 GB RAM atminties.  

„Asus Zenfone 2“ yra beveik dvigubai pigesnis nei naujausi „LG“, „HTC“, „Samsung“ ar „iPhone“ modeliai, todėl natūralu, jei kyla klausimas: ar šis telefonas yra ir dvigubai prastenis? Mūsų Varlė.lt  specialistų manymu, nereikėtų įrenginius smerkti ar girti grynai pagal jų kainą.

Išmanusis telefonas „Asus Zenfone 2“, kaip ir visi įrenginiai, turi savo privalumų ir trūkumų.

5,5 colių įstrižainės ekranas ir 3,9 mm storio korpuso kraštai lemia, jog įrenginys patogiai telpa rankoje. Papildomas dizaino ir korpuso privalumas – nuimamas dangtelis ir galimybė naudotis 2 SIM ir viena atminties kortelėmis. Tačiau atkreiptinas dėmesys į tai, jog baterija nėra keičiama.

Vienas didžiausių telefono trūkumų – jo atrakinimo mygtukas, kuris turi gana nedėkingą dydį ir išdėstymo vietą – viršuje, trukdančią patogiam naudojimuisi įrenginiu. Neįprastai išdėstyti ir kiti mygtukai. „Asus Zenfone 2“ turi „Super AMOLED“ ekraną, kurį vieni vertina kaip logišką sprendimą, kiti kaip jau atgyvenusį dalyką. Matosi, jog ekranas kiek tamsokas ir pasižymi senesne „Gorilla Glass“ technologija.

„Asus ZenFone 2“ yra pirmuoju išmaniuoju telefonu pasaulyje, turinčiu net 4 GB RAM atminties. Prie šio parametro pridėjus keturių branduolių „Intel“ procesorių ir puikią vaizdo plokštę gaunamas greitos reakcijos ir sklandaus veikimo įrenginys.

Pagal vidinę atmintį rinkoje prieinami trys modeliai: 16, 32 ir 64 GB variantai. Taip pat egzistuoja atminties išplėtimo galimybė microSD iki 64 GB kortelės dėka. Kokybe negali pasigirti telefono garsiakalbis ir kamera. 13 megapikselių raiška yra gerokai per maža, turint omeny tai, jog naujasis standartas dabar yra 16 megapikselių. „Asus Zenfone 2“ akumuliatorius išsenka gana greitai, tačiau telefone yra energijos taupymo režimas, o pilnas baterijos įkrovimas tetrunka vieną valandą.

Palyginus su rinkos lyderiais, šiame perpus mažesnės kainos telefone galima rasti tikrai daugiau nei pusę pajėgumų.

Privalumai
  • 4 GB RAM
  • Aukšto lygio našumas
  • Greitas įkrovimas
  • Stilingas dizainas
Trūkumai
  • Prastos kokybės garsas
  • Prastos kokybės kamera
  • Nepatogus įjungimo mygtuko išdėstymas

Neblogas kainos ir kokybės santykis

Perpus mažesnė kaina nei rinkos lyderių, bet tikrai daugiau nei pusė jiems būdingų pajėgumų.

3
„Asus ZenFone 2“ apžvalga