„Asus Zen AiO“: kompiuteriai su „RealSense“

„Asus“ kompanija pranešė, jog įves į rinką naujus „All-in-One“ tipo kompiuterių modelius: „Zen AiO Z2470IC“ ir „Z220IC“, kurie savo stilistika šiek tiek primena „Apple iMac“ kompiuterius. Aprūpintas 23,8 colių ekrano įstrižaine „Zen AiO Z240IC“ turi 3D kamerą („Intel RealSense“).

Mažesnis modelis turi 21,5 colių įstrižainės ekraną. Abiejuose kompiuteriuose pritaikytas aliuminis korpusas, kurio minimalus storis siekia 6 mm. Panašu, jog ne tik naujų „Zen“ kompiuterių stilistika siejama su „iMac“ įrenginiais. Tikėtina, jog abiejų kompiuterių serijos yra iš tos pačios „Pegatron“ kompanijos gamyklos, kažkada priklausiusios „Asus“.

Abu kompiuteriai turėtų būti aprūpinti „Intel Core i5“ arba „Core i7“ procesoriais bei iki 32 GB talpos DDR4 tipo RAM atmintimi. RAM atminties tipas išduoda, jog nauji „Asus“ kompiuteriai bus paremti šeštosios kartos („Skylake“) procesoriais. Be to atskleista specifikacija sugestijuoja, kad abu modeliai turės „Nvidia GeForce GTX 960M“ vaizdo plokštes su 4 GB RAM. Gamintojas pritaikė USB 3.1 sąsają, užtikrinančią iki 10 GB/s duomenų perdavimo spartą. Tai dvigubai didesnis rodiklis nei gali užtikrinti USB 3.0.

Kiekvienas „Asus Zen AiO“ kompiuteris taip pat yra aprūpintas C tipo USB 3.1 jungtimi ir turi net 6 garsiakalbius, kurių bendra galia yra 16 W. Jau yra žinoma, kad tiek „Asus Zen AiO Z240IC“, tiek „Z220IC“ bus parduodami su „Microsoft Windows 10“ operacine sistema, todėl jų prekyba anksčiausiai gali pajudėti šių metų liepos 29 d. Naujų kompiuterių kainos kol kas lieka neaiškios.

 

Šaltinis: Engadget, Asus