„Apple“ staigmena: „iPhone 5e“ išmanusis telefonas

Remiantis kinų šaltinio „MyDrivers“ infomacija, „Apple“ rengia 4 colių išmanųjį telefoną „iPhone 5e“. Telefono pavadinime esanti „e“ raidė reiškia „enhanced“ – patobulintas, sustiprintas. Tai reiškia, kad kompanija žada nustebinti savo gerbėjus pasiūlydama patobulintą „iPhone 5s“ įrenginio versiją.

„MyDrivers“ praneša, jog „Hon Hai Precision Industry“ („Foxconn“ prekės ženklas) gamintojas jau pradėjo „iPhone 5e“ gamybą. Telefono pristatymas numatytas šių metų kovo mėnesį. Patobulinta „iPhone 5s“ telefono versija turės A8 procesorių su 1 GB RAM. Ši informacija kiek prieštarauja senesniems gandams apie tai, jog naujajame modelyje bus panaudotas paskutinės kartos A9 modelis.

„iPhone 5e“ išmanusis telefonas bus priskirtas vidutinės kainos segmentui. Patobulintas modelis bus prieinamas dviejų saugyklos variantų: 16 ir 64 GB bei neturės 128 GB atminties varianto, kurį siūlo „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“.

Be to yra žinių, kad naujasis „iPhone 5e“ pasižymės kevirtosios kartos LTE tinklų, taip pat „Apple Pay“ mokėjimo sistemos palaikymu. Naujasis modelis Kinijoje kainuos apie 3288 juanių (500 dolerių).

Iki šiol šis išmanusis telefonas ganduose buvo vadinamas „iPhone 6c“, tačiau skirtingai nei „iPhone 5c“ naujasis modelis turės ne plastmasinį, o metalinį korpusą ir bus prieinamas vos kelių (2 ar 3) spalvinių variantų.

Šaltinis: appleinsider.com