„Apple“ šį ketvirtį atnaujins „iMac“ kompiuterius

Jeigu tikėti vienu analitiku, „Apple“ artimiausiu metu ketina atnaujinti „iMac“ įrenginių portforlio. Kompiuteriai gaus greitesnius procesorius ir patobulintus ekranus, turinčius geriau perteikti spalvų sodrumą.

„KGI Securities“ analitikas Ming Chi Kuo spėja, jog „Apple“ kompanija dar šį ketvirtį atnaujins „iMac“ kompiuterių pasiūlą. Nauji stacionarūs kompiuteriai turėtų gauti greitesnius „Intel“ (penktos kartos Core) procesorius bei geresnius ekranus. Kuo manymu, „Apple“ panaudos matricas su KSF medžiaga, todėl galima bus tikėtis pasiūlyto geresnio spalvų sodrumo.

Deja, kol kas nežinoma, ar atnaujintas „iMac“ portfolio taip pat turėtų apimti 21,5 colių ekranų modelius. Tikrai galima laukti naujų „iMac“ kompiuterių su 27 colių ekrano įstrižaine.

Ming Chi Kuo tiki, jog per šį ketvirtį „Apple“ parduos daugiau „iMac“ kompiuterių nei tuo pačiu laikotarpiu 2014 metais. Iš esmės trečiasis ketvirtis visada yra puikus „iMac“ pardavimų metas. Tokią tendenciją lemia grįžtančių į mokyklas poreikis.

„Apple“ „iMac“ įrenginius atnaujino praeitų metų rudenį, kai į pasiūlą įvedė modelį su 5K skiriamosios gebos ekranu. Vėliau, šių metų gegužę kompanija iš Kupertino savo pasiūlą papildė keliomis palankesnių kainų įrangos konfigūracijomis.

Vertėtų prisiminti, kad „iMac“ nėra vieninteliai „Apple“ stacionarūs kompiuteriai. Kompanijos pasiūloje taip pat yra pigesni „Mac mini“ modeliai.

 

Šaltinis: macrumors