„Apple“ JAV pardavė 2,8 mln. išmaniųjų laikrodžių

Nors kompanija iš Kupertino nekalba apie „Apple Watch“ įrenginių pardavimų rezultatus, tokią informaciją teikia „Slice Intelligence“. Jos teigimu, JAV jau yra parduota 2,8 mln. „nugraužto obuoliuko“ išmaniųjų laikrodžių vienetų.

„Apple Watch“ premjera pirmose rinkose įvyko balandžio 24 dieną.
Tada išmanaus laikrodžio premjera įvyko 9 šalyse. Deja, iki šiol „Apple“ kompanija nepaviešino jokių oficialių savo įrenginio pardavimų rezultatų.

applewatch11

Tačiau remiantis „Slice Intelligence“, vien JAV šiuo metu skaičiuojami 2,79 mln. „Apple Watch“ parduoti įrenginiai. Tokius rezultatus kompanijai pavyko pasiekti per ne pilnus du mėnesius nuo premjeros. Daug tai ar mažai? Palyginimui, per visus 2014 metus išmaniųjų laikrodžių su „Android Wear“ gamintojai pardavė tik apie 720 tūkst. tokių įrenginių.

Įdomu tai, jog „Slice Intelligence“ pažymi, jog 17% klientų taip pat įsigijo papildomą dirželį laikrodžiui, kurio kainos prasideda nuo 49 dolerių, o jo savikaina siekia vos…2,05 dolerio! Tai rodo, jog „Apple“ kompanija gerai uždirba ne tik iš išmanaus laikrodžio, bet taip pat ir iš priedų.

Vertėtų pažymėti, jog „Apple Watch“ pasirodo „Apple Store“ salonuose, kur anksčiau nebuvo prieinamas (tik internetinėje parduotuvėje ir mažuose butikuose), o šio mėnesio pabaigoje pasirodys dar keliose šalyse.

„Apple Watch“ yra „Apple“ kompanijos išmanusis laikrodis, suderinamas su „iPhone“ įrenginiais. Išmanaus laikrodžio kainos prasideda nuo 349 dolerių (Europoje – nuo 399 eurų).

 

Šaltinis: macrumors