Apatinis trikotažas

Kaip internetu išsirinkti apatinį trikotažą?

Ne paslaptis, kad dailiosios lyties atstovių vieni mėgstamiausių pirkinių – tai apatiniai drabužėliai. Tiesa, vyrai taip pat mėgsta kokybiškus ir ilgaamžius apatinius. Atnaujinti ir papildyti apatinio trikotažo asortimentą Jums padės daugybė internetinių parduotuvių, kuriose prekių asortimentas – ypač gausus. Tačiau kaip pasirinkti tinkamiausius gaminius?

Pirma, jei perkate liemenėlę, ją rinkitės labai atidžiai. Dažnai moterys išsirenka per mažas ar per dideles liemenėles, kurios tempia, spaudžia, veržia, netinkamai prilaiko krūtinę. Jei liemenėles perkate internetu, rinkitės tą dydį, kuriuo pažymėta pati patogiausia Jūsų turima liemenėlė.  Jei tokios neturite, padės dydžių lentelė: pakaks tik išsimatuoti krūtinę ir apimtį po ja. Dažniausiai liemenėlės žymimos A-G raidėmis: A dydis reiškia, kad tai mažiausias dydis, G nurodo didžiausią liemenėlės dydį. Kad būtų lengviau orientuotis, prie raidžių yra nurodomi cm, t. y. apimtis po krūtine: nuo 70 iki 100.

Antrasis svarbus momentas – išsirinkti kelnaites. Renkantis kelnaites, moterims reikia žinoti savo klubų apimtį ir dydį, kuris dažniausiai nurodomas raidėmis: moterims (XS-5XL) arba skaičiais (36-52 dydis). Vyrams reikia žinoti ūgį ir juosmens apimtį. Perkant drabužius internetu, prie kiekvienos prekės rasite dydžių lenteles.

Surasti tinkamas prekes padės paieška

Išsirinkti tinkamą prekę padės paprasta arba išplėstinė paieška. Išplėstinėje paieškoje turėsite galimybę nurodyti gamintoją, pasirinkti prekę iš skirtingų kategorijų, pagal kainą, spalvą ir daugelį kitų kriterijų. Paieška ne tik palengvina apsipirkimo procesą, bet ir padeda efektyviai panaudoti Jūsų laiką.

Kodėl verta pirkti internetu?

Čia rasite įvairių stilių prekių: nuo klasikinių, kasdienių iki viliojančių ir intriguojančių  apatinių drabužėlių. Virtualioje parduotuvėje drabužius įsigysite Jums patogiu metu ir bet kurioje Jums malonioje aplinkoje. Be to, galėsite ir sutaupyti, rinkdamiesi prekes iš specialių pasiūlymų ar akcijų kategorijos.  
Dar vienas privalumas – tai patogi ir paprasta mokėjimo sistema. Atsiskaityti galima ne tik  banko pavedimu, bet ir grynaisiais, atsiimant prekes iš parduotuvių, kurjerio ar biuro. Galėsite pasirinkti ir prekės pristatymo būdus: paštu, per kurjerį, Post24 terminalus ar apatinį trikotažą atsiimti parduotuvėse.

Patarimai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant apatinius drabužius internetu

•    Atkreipkite dėmesį į greta prekės pateiktą dydžių lentelę ir drabužius rinkitės pagal ją.
•   Prieš atlikdami mokėjimą įsitikinkite, kad į krepšelį įdėjote reikiamo dydžio apatinius drabužius ir kad, pavyzdžiui, vienos kurios nors prekės ten neįdėjote, pavyzdžiui, du kartus.
•    Jei gyvenate užsienyje, užsakymo siuntimo kaštai bus didesni, o prekės keliaus kiek ilgiau.