„AMD“ rengia sprendimą ploniems nešiojamiems kompiuteriams

nešiojami kompiuteriai-išorinės-vaizdo plokštės-sprendimas

Nešiojami kompiuteriai tampa vis plonesni ir dažnai gamintojai susiduria su našiausių sistemų taikymo ir įrenginių įkaitimo problemomis. „AMD“ kompanija rengia šios problemos sprendimą – išorinę vaizdo plokštę.

Kaip žinia, dažniausiai ploni nešiojami kompiuteriai nepasižymi našiomis vaizdo plokštėmis. Tai susiję su būtinybe taikyti labiau išplėstas aušinimo sistemas. Pasak „AMD“, šią problemą išspręstų dedikuota išorinė vaizdo plokštė, kurią galima prijungti prie bet kurio nešiojamo kompiuterio ir tokiu būdu reikšmingai išplėsti jo galimybes iki žaidimams skirto įrenginio. Varlė.lt kompiuterinės technikos ekspertų manymu, šis „AMD“ sprendimas leistų žaidėjams rinktis mažesnių matmenų ir svorio, t.y. portabilesnius įrenginius.

Išorinės „AMD“ vaizdo plokštės prijungimas ko gero bus realizuotas „Thunderbolt 3“ sąsajos dėka, kuri užtikrina 40 Gbps pralaidumą.

„AMD“ ketina sukurti sprendimą, kuris bus standartizuotas. Tai susiję su laidais, valdikliais ar operacinių sistemų palaikymu. Daugiau informacijos dar teks palaukti. Tikėtina, kad nauju sprendimu nešiojamiems kompiuteriams „AMD“ pasigirs „GDC 2016“ metu.

 

Šaltinis: arstechnica