6 priežastys įsigyti „Huawei P20 Pro“ 2019 metais

priezastys nusipirkti Huawei P 20 Pro

Nepaisant to, kad „Huawei P20 Pro“ pasirodė 2018 m. pavasarį, tai vis dar vienas geriausių dabartinių flagmanų rinkoje. Varle.lt telefonų specialistai atrinko 6 pagrindines priežastis, dėl kurių verta pagalvoti apie šį išmanųjį ir 2019  m.

1.     Konkurentų sprendimus pranokstanti kamera

„Huawei P20 Pro“ premjera sukėlė dideles emocijas. Pirmą kartą istorijoje pasirodė išmanusis, kuris turėjo trigubą kamerą. Pagrindinė „Huawei P20 Pro“ kamera pasižymi 40 megapikselių ir f/1,8 diafragma. Antroji monochrominė kamera turi 20 Mpix objektyvą su f/1,6 diafragma. Trečioji 8-ių Mpix kamera turi f/2,4 diafragmą ir idealiai tinka fotografavimui iš didesnių atstumų neprarandant kokybės. Toks trijų objektyvų derinys užtikrina puikius kadrus esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms. Ypatingai gerai savo galimybes „Huawei P20 Pro“ atskleidžia tamsiuoju paros metu. Vertėtų pažymėti, kad „Huawei P20 Pro“ panaudotas dirbtinis intelektas, kuris leidžia automatiškai parinkti nustatymus priklausomai nuo fotografuojamo objekto ir scenos. Specialaus „Pro“ režimo buvimas leidžia atskleisti kūrybiškumą ir fotografuoti pagal savo poreikius. Be abejonės, kamera yra stipriausia šio telefono pusė.

2.     Aukščiausio lygio našumas

„Huawei“ flagmanas yra aprūpintas aštuonių branduolių „Kirin 970“ procesoriumi ir 6 GB RAM. „Geekbench“ našumo testai patvirtina, kad tai šiuo metu yra vienas sparčiausių išmaniųjų rinkoje.  Didelės galingumo atsargos leidžia be problemų žaisti žaidimus, žiūrėti filmus ir naudotis programėlėmis be jokių trukdžių.

3.     Išskirtinis dizainas

Pritaikytos „Huawei P20 Pro“ medžiagos lemia, kad šis modelis puikuojasi išmaniųjų priešakyje. Metalinio rėmelio ir 3D stiklo korpuso ir pereinanančių spalvų (kai kuriuose modeliuose) derinys išskiria šio flagmano dizainą iš kitų telefonų. Vertėtų paminėti, kad kaip ir priklauso flagmanui, „Huawei P20 Pro“ pasižymi IP67 apsaugos nuo vandens ir dulkių standartu.

4. Ilgai veikianti baterija

„Huawei P20 Pro“ turi 4000 mAh bateriją. Pasak Varle.lt telefonų specialistų, šis modelis pajėgus išgyventi vieną intensyvaus naudojimosi dieną be įkrovimo būtinybės. Esant vidutiniam naudojimosi aktyvumui, autonominio veikimo laikas gali siekti ir iki dviejų dienų, o tai tikrai puikūs rezultatai.

5. Puikus OLED ekranas

Neįmanoma nepaminėti 6.1 col. įstrižainės ekrano, kurio didelė 1080×2240 px raiška užtikrina nuostabias žiūrėjimo patirtis. Iš tikrųjų puikus spalvų perteikimą ir nuostabų ryškumą galima pajusti žiūrint filmus ir serialus. Nemažai žmonių skundžiasi didelėmis ekrano išpjovomis šiuolaikiniuose išmaniuosiuose. Reikėtų pažymėti, kad „Huawei“ išsprendė šią problemą specialaus, visiškai išpjovą paslepiančio sisteminio triuko dėka.

6. Aukščiausio lygio apsauga

„Huawei P20 Pro“ turi dvi populiarias apsaugos sistemas. Pirštų atspaudų skaitytuvą gamintojai įprastai integruoja į galinę korpuso dalį, tačiau šiuo atveju viskas kitaip. „Huawei“ nusprendė jį patalpinti po priekiniu skydeliu. Ši technologija veikia puikiai ir leidžia akimirskniu gauti prieigą prie telefono turinio. Veido atpažinimui išmanusis naudoja priekinę kamerą, kas leidžia labai greitai atrakinti įrenginį. Toks atrakinimo būdas veikia taip pat greitai, kaip ir pirštų atspaudų skaitytuvas.

„Huawei P20 Pro“ – puikus 2019 m. pasirinkimas

„Huawei P20 Pro“ yra vienas geriausių išmaniųjų rinkoje. Šio flagmano galimybes jau įvertino reiklūs naudotojai, aktyvūs turinio vartotojai, o ypač mobiliosios fotografijos mėgėjai. „Huawei P20 Pro“ yra vertas savo pinigų išmanusis.