5 svarbūs parametrai renkantis kelioninį lygintuvą

kelioninis lygintuvas

Kelioninis lygintuvas yra tikrai naudingas įrenginys, praverčiantis ilgesnių ir trumpesnių kelionių metu. Į kokius parametrus vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kelioninį lygintuvą, kad jis kokybiškai atliktų savo pagrindinę užduotį ir būtų patogus naudoti? Pataria Varle.lt lyginimo įrangos specialistai.

Ar kelioninis lygintuvas iš tikrųjų kokybiškai atlieka lyginimo funkciją?

Varle.lt lyginimo įrangos specialistai pastebi, kad kai kuriems atrodo, jog kelioninis lygintuvas turėtų lyginti prasčiau nei standartiniai modeliai. Tai ne visai tiesa, nes šio įrenginio efektyvumas priklauso ne nuo jo dydžio, bet galingumo. Tiesiog rinkdamiesi kelioninį lygintuvą atkreipkite dėmesį į galingumo parametrą ir galėsite pamiršti apie neišlygintas kelnes ar marškinių apykakles. Tiesa, neverta diskutuoti apie tai, kad mažas kelioninio lygintuvo padas turi įtakos ilgesniam lyginimo procesui. Natūralu, kad reikės atlikti daugiau judesių nei standartinio lygintuvo atveju. Kelioninio lygintuvo privalumas, susijęs su jo dydžiu yra tas, kad lengvai išlyginsite visas sunkiai pasiekiamas vietas, kas ne visada yra paprasta didesnio pado lygintuvui.

Į kokius parametrus reikia atkreipti dėmesį renkantis kelioninį lygintuvą?

1.      Kelioninio lygintuvo svoris ir dydis

Tai pirmieji parametrai, į kuriuos atkreipiamas dėmesys renkantis kelioninį lygintuvą, kuris turėtų būti pakankamai mažas, kad neužimtų daug vertingos lagamino vietos. Varle.lt lyginimo įrangos specialistai rekomenduoja rinktis ne didesnių nei 20 x 10 x 10 cm matmenų ir apie 1 kg svorio lygintuvą.

2.      Kelioninio lygintuvo galingumas

Nuo galingumo priklauso kelioninio lygintuvo įkaitimo greitis ir lyginimo efektyvumas. Tačiau didesnis galingumas taip pat reiškia ir didesnes įrenginio eksploatavimo sąnaudas. Rekomenduojama rinktis ne mažesnio nei 1000 W galingumo kelioninį lygintuvą.

3.      Kelioninio lygintuvo įtampos jungiklis

Išvykstant į užsienį reikėtų turėti omenyje tai, jog kitose šalyse elektros įtampa gali skirtis, o tai lemti sunkumus naudojantis elektriniais įrenginiais, kuriuos atsivežate su savimi. Jų išvengsite, jei atkreipsite dėmesį į tai, kad kelioninis lygintuvas būtų aprūpintas įtampos iš standartinės 220 V į nestandartinę 110 V keitimo funkcija.

4.      Kelioninio lygintuvo padas

Rinkoje yra kelioniniai lygintuvai su keramikiniu, tefloniniu ir plieniniu padu. Keramikinis padas yra patvarus, tačiau jo švara palaikoma pakankamai sunkiai. Plieninis lygintuvo padas pasižymi greitu įkaitimu, tačiau jis labai lengvai subraižomas. Tefloninis padas taip pat lengvai subraižomas, tačiau užtikrina ypatingai patogų lyginimo procesą, nes lengvai slysta audiniu.

5.      Sulankstoma rankena

Kadangi lagamine vietos daug nebūna, sulaužyti lygintuvo rankeną labai paprasta, todėl siūloma rinktis modelius, kurie turi sulankstomas rankenas.

Į ką dar atkreipti dėmesį perkant kelioninį lygintuvą?

Renkantis kelioninį lygintuvą taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į kitas savybes, kurios palengvina naudojimąsi įrenginiu, pavyzdžiui į galimybę lyginti vertikaliai. Tikriausiai sutiksite su tuo faktu, kad ne kiekviename viešbutyje yra lyginimo lenta, o lygintuvo naudojimas lovoje ar ant stalo ne visada atneš pageidaujamų efektų. Tačiau naudodamiesi įrenginiu, kuris pasižymi vertikalaus lyginimo funkcija, galite būti tikri, kad lyginimo procesas vyks greitai ir efektyviai.

Subraižyti lygintuvą nesunku, ypač jei jį tiesiog įsimetate į bagažą. Tačiau galite apsaugoti savo kelioninį lygintuvą įdedami jį į specialų dėklą. Rinkdamiesi kelioninio lygintuvo modelį, atkreipkite dėmesį į tai, ar komplektacijoje yra specialus dėklas.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *