40 colių išmanusis televizorius Xiaomi Mi TV 2

Xiaomi Mi TV 2 – tai naujasis populiaraus Kinijos gamintojo, kurio skiriamuoju bruožu tapo pigūs ir techninės specifikacijos požiūriu striprūs išmanieji telefonai, išmanusis televizorius. Įrenginys yra aprūpintas 40 colių ekranu su 1920 x 1080 pikselių skiriamąja geba, keturių branduolių procesoriumi ir paremta Android operacine sistema MIUI.

Naujajame Xiaomi televizoriuje naudojamas Sharp kompanijos tiekiamas skydelis LED SDP X-Gen, pasižymintis jau minėtąja Full HD skiriamąja geba (kontrastas 5000:1). Gamintojas atsisakė 4K, kuria pasižymėjo ankstesnis šios serijos modelis. Naujasis Mi TV 2 turi keturių branduolių MStar 6A908 procesorių su 1,45 GHz taktiniu dažniu (Cortex-A9), Mali-450 MP4 vaizdo plokštę, 1,5 GB RAM DDR3 ir 8 GB atminties duomenims. Išmanusis televizorius palaiko populiariausius video formatus: FLV, MOV, AVI, MKV, TS ir MP4 ir naudoja 10-bitų H.265 dekoderį. Įrenginys taip pat yra suderinamas su H.264, MPEG4, REAL bei FM.

MI2

Oficiali televizoriaus prekyba pasirodys jau šiandien, kovo 31 dieną. Savo produktui Xiaomi kompanija nustatė 320 dolerių kainą. Tai labai maža suma, tačiau nieko keisto, nes šis gamintojas jau spėjo pripratinti prie tokios kainos politikos. Apibendrinant reikėtų paminėti, kad šis kinų prekės ženklas pranešė apie savo ekspansiją į Europos rinkas. Deja, kol kas nežinoma, kada bus aktyvuota mums skirta Mi Store versija.

MI3

Šaltinis: xiaomi