35 colių „Acer“ monitorius žadina vaizduotę

„AMD Freesync“ palaikymas, lenktas ekranas, 144 Hz atsinaujinimo dažnis – „Acer Predator XZ350CU“ monitorius turi absoliučiai viską, ko gali prireikti žaidėjams.  

Lenkti monitoriai tampa vis populiaresni. Šis dizaino sprendimas turi teigiamą įtaką minčių sutelkimui atliekant konkrečius uždavinius ir sumažina akių nuovargį. Lenktas „Acer Predator XZ350CU“ ekranas – tai tik viena iš teigiamų šio monitoriaus savybių.

Varlė.lt kompiuterinės technikos specialistų nuomone, naujasis „Acer“ monitorius turėtų patikti visiems žaidėjams. Šis 35 colių įrenginys pasižymi 2560×1080 pikselių skiriamąja geba ir turi VA matricą. Monitorius palaiko „AMD Freesync“ technologiją, įgalinančią vaizdo atsinaujinimo dažnio sinchronizavimą su „AMD“ vaizdo plokšte. Pažymima, jog prieš kelias savaites buvo pristatytas panašus monitorius, kuriame panaudotas konkurencinis „Nvidia“ „G-Sync“ sprendimas.

Didžiausias atsinaujinimo dažnis, kokį pasiekia „AU Optronics“ gamybos skydelis siekia 144 Hz. „G2G“ matricos su W-LED pašvietimo reakcijos laikas yra 4 ms. Monitorius pasižymi 300 cd/m2 ryškumu ir turi 172/178 laipsnių žiūrėjimo kampus. Matrica užtikrina 100% sRGB paletės spalvų perteikimą. Statinio kontrasto koeficientas turėtų svyruoti 3000:1 santykio ribose.

„Acer Predator XZ350CU“ yra aprūpintas dviem 9W garsiakalbiais ir tikėtina, keturiomis USB 3.0 jungtimis. Panašiai kaip  „Predator Z35“ su „G-Sync“ modelis, šis monitorius turės „DisplayPort“ vaizdo įvestį ir HDMI 1.4.

Monitoriaus kaina kol kas neatskleidžiama.

Acer Predator

Šaltiniai: guru3d, TFT Central