23 karatų aukso „LG Watch Urbane Luxe“

„LG“ kompanija pasigyrė nauju išmaniuoju laikrodžiu, pagamintu bendradarbiaujant su „REEDS“.  „Watch Urbane Luxe“ padengtas 23 karatų auksu bus prieinamas nuo šių metų spalio mėnesio.

LG watch Urbane Luxe

„LG“ pristatė „Watch Urbane Luxe“ išmanųjį laikrodį, korpusas kurio yra padengtas 23 karatų auksu. Kartu su išmaniuoju laikrodžiu klientai gaus iš aligatoriaus odos pagamintą dirželį, kuris bus prieinamas kelių spalvinių variantų.

Prekyboje išmanusis laikrodis pasirodys spalio mėnesį; pamatyti jį bus galima „LG“ kompanijos stende Berlyne vykstančios „IFA 2015“ mugės metu. Įrenginio kaina bus apie 1200 dolerių, o įsigyti jį bus galima internetu ir „REEDS“ parduotuvėse tik JAV.

lg-watch-urbane-luxe-front lg-watch-urbane-luxe-side-1024x1024

„LG“ pagamins 500 „Watch Urbane Luxe“ išmanaus lakrodžio vienetų, taigi tai bus riboto leidimo įrenginys. Kiekvienas išmanusis laikrodis turės unikalų numerį.

Lyginant su „Watch Urbane“, „LG Watch Urbane Luxe“ nesiskiria techninės specifikacijos požiūriu. Išmanusis laikrodis turi 1,3 colių P-OLED 360 x 360 pikselių skiriamosios gebos ekraną, „Qualcomm Snapdragon 400“ procesorių su 1,2 GHz taktiniu dažniu, 512 MB RAM atminties. Įrenginys turi 4 GB talpos, širdies ritmo jutiklį, giroskopą, akselerometrą, Bluetooth ir 410 mAh talpos bateriją. Išmanusis laikrodis veikia „Android Wear“ operacinės sistemos pagrindu ir atitinka „IP67“ standartus, t.y. yra atsparus vandeniui ir dulkėms.

 

Šaltinis: LG