15 „Samsung Galaxy S7“ funkcijų, kurių nėra „iPhone 6s“

galaxy-s7-vs-iPhone-6s

„Samsung“ kompanija jau pristatė savo flagmaną „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“. Šiandien tai pažangiausi „Galaxy S“ įrenginiai, todėl daugelis jau pradėjo juos lyginti su  „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ išmaniaisiais telefonais.

Pristatyti du septintosios „Samsung“ flagmano versijos variantai – standartinis „Galaxy S7“ su 5,1 colio įstrižainės ekranu ir 5,5 colio „Galaxy S7 Edge“. Išmanieji telefonai „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ veikia  „Android 6.0 Marshmallow“ operacinės sistemos pagrindu.

„BGR“ šaltinis apžvelgė „Galaxy S7“ ypatybes, kurių neturi topiniai „Apple“ išmanieji telefonai. Tarp jų yra pakankamai naudingų funkcijų, kurios gali praversti realiame gyvenime ir žinoma, tokios, kurios yra visiškai nereikalingos.

1. Didelės raiškos AMOLED ekranai

Apie AMOLED ir LCD ekranų privalumus ir trūkumus galima kalbėti ilgai. Jei paliktume nuošaly pačias technologijas ir pažvelgtume į kitus ekrano parametrus, pamatytume, kad čia „Samsung“ įrenginiai yra kiek labiau pažengę į priekį. „iPhone 6s“ 4,7 colio įstrižainės ekranas turi 1334 × 750 pikselių raišką (326ppi), o „iPhone 6s Plus“ pasižymi 1920 x 1080 pikselių (401 ppi) raiška. „Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 Edge“ ekranai yra Super AMOLED technologijos ir gali pasigirti didesne raiška ir pikselių tankiu colyje: 2560 × 1440 pikselių, 577 ir 550 ppi.

2. „Always-On Display“ funkcija

„Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ gavo naują „Always-On Display“ funkciją. Jos esmė tame, kad užrakintos būklės ekrane visada atvaizduojamas laikas, data, kalendorius, baterijos įkrovimo laikas ir pan. Įdomu tai, kad „Always-On Display galėtų tapti visų Pietų Korėjos gamintojo išmaniųjų telefonų su Super AMOLED ekranais ypatybe, bet bus tik naujų flagmanų išskirtinumas, nes jokie kiti ateities modeliai nepasižymės tokia funkcija. Kol kas priežastis, kodėl naujo ekrano veikimo režimo funkcijos „Samsung“ neplanuoja integruoti kituose išmaniuosiuose telefonuose, lieka mįsle, tačiau kai kurie mano, jog tai yra išimtinai rinkodarinis triukas.

„Galaxy S7“-always on display-funkcija

3. Apsauga nuo vandens ir dulkių

Taip pat kaip „Galaxy S5“, naujiena pasižymi apsauga nuo vandens ir dulkių, kuria gali pasigirti, pavyzdžiui, „Sony“ kompanijos flagmanai. Apsaugos laipsnis pagal tarptautinę klasifikaciją yra IP68. Tai reiškia, kad „Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 Edge“ yra pilnai apsaugoti nuo dulkių patekimo į vidų ir gali be skaudžių padarinių būti panardinti 1 m. gylyje.

„Galaxy S7“-atsparumas-vandeniui

4. MicroSD kortelių lizdas

Taip pat kaip „Galaxy S5“, „septintukas“ palaiko MicroSD atminties korteles, o tai supaprastina apsikeitimą duomenimis tarp telefono ir kompiuterio, jį paspartina ir padaro produktyvesniu. Be to esant poreikiui, gigabaitų talpa lengvai išplečiama, o tai atveria daugiau galimybių būtinos informacijos saugojimui. Gamintojo teigimu, didžiausia atminties kortelių talpa siekia 200 GB.

microSD lizdas

5. Dvigubai daugiau RAM

„Galaxy S7“ gali pasigirti 4 GB operatyviosios RAM atminties. „iPhone 6s“ išmanusis telefonas turi dvigubai mažiau RAM. Tačiau tam, kad galima būtų daryti išvadas apie veikimo greitį, būtina sulaukti praktinių eksperimentų ir testų.

6. Geresnis apertūros parametras

Pagrindinių išmaniųjų telefonų kamerų raiška yra 12 megapikselių. Pagal šitą parametrą „Apple“ ir „Samsung“ flagmanai yra tame pačiame lygyje. Tačiau „iPhone 6s“/„6s Plus“ kamerų apertūra (židinio nuotolis) yra ƒ/2.2, o „Galaxy S7“/„S7 Edge“ – ƒ/1.7. Apertūros skersmuo reguliuoja patenkančios ant matricos šviesos kiekį.

7. Didesni pikseliai

„Samsung“ pareiškė, kad „Galaxy S7“ kameros jutiklyje pikseliai yra 30% didesni nei „iPhone 6s Plus“.

8. „Dual Pixel“ technologija greitam automatiniam fokusavimui

„Samsung“ pareiškė apie didelio tikslumo automatinio fokusavimo, suderinto su didele sparta buvimą. Ši funkcija įgyvendinta „Dual Pixel“ technologijos, pažįstamos pavyzdžiui iš „Canon“ kamerų, dėka. Ji leidžia panaudoti kiekvieną jutiklio pikselį ne tik vaizdo gavimui, bet ir faziniam fokusavimui. Tai turėtų ženkliai padidinti užrakto veikimo greitį.

9. 24 megapikselių matrica

„Galaxy S7“ įrenginiuose pirmą kartą „Samsung“ panaudojo savo gamybos modulį „BRITECELL“. Fiziškai matrica turi 24 megapikselių raišką, tačiau galutinis vaizdas formuojamas dvigubai mažesnis; kaimyniniai taškai susijungia tam, kad būtų padidintas vaizdo ryškumas.

10. Skystas aušinimas

„Samsung“ teigimu, centrinis „Galaxy S7“ procesorius yra 30% galingesnis nei tas, kurį turi „Galaxy S6“, o o grafinis procesorius — beveik 60% galingesnis. Norėdama apsaugoti įrenginius nuo perkaitimo, kompanija pridėjo juose skystą aušinimą. Skysto aušinimo technologija turėtų apsaugoti tiek nuo pagrindinio, tiek nuo grafinio procesorių perkaitimo.

Skystas aušinimas

11. Talpesnė baterija

Padidėję „Galaxy S7“ ir „S7 Edge“ matmenys susiję su baterijos talpa. Pirmasis modelis turi 3000 mAh bateriją, antrasis – 3600 mAh. „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ įrenginių atveju tai – 1715 ir 2750 mAh. Nereikėtų pamiršti, kad įrenginio baterijos veikimo laikas – tai visada daugybės veiksnių rinkinys, programinės įrangos stabilumas ir optimizavimas, vidinių elementų kokybė ir ekrano energijos efektyvumas. Analizuoti autonominį baterijos veikimą be visų šitų parametrų sudėtinga ir net nelabai įmanoma.

12. Greito įkrovimo palaikymas

„Samsung Galaxy S7“ ir „S7 Edge“ palaiko greito įkrovimo technologiją. 10 minučių, kurias išmanusis telefonas praleidžia maitinimo adapteryje užtikrina iki 4 valandų autonominio veikimo. Pasak gamintojo, technologija dabar veikia efektyviau nei prieš tai.

13. Bevielis įkrovimas

„Samsung“ flagmanai palaiko bevielio įkrovimo galimybę, naudojančią dvikanalę technologiją. Remiantis oficialia informacija, bevielio įkrovimo galimybė leidžia ženkliai greičiau įkrauti įrenginį. Be to „Galaxy S7“ palaiko ne tik paplitusį „Qi“ protokolą, bet ir kitus bevielės energijos perdavimo standartus. Tokiu būdu naudotojui nereikia jaudintis dėl suderinamumo su įkrovikliu.

14. Universali mokėjimo sistema

Integruota „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ įrenginiuose technologija leidžia apmokėti prekes tiesiog pakeliant įrenginį prie nuskaitančio kasos prietaiso. Išmaniajame telefone esančio pirštų atspaudų skaitytuvo dėka vyksta mokėjimų autorizavimas, kaip tai įgyvendinta ir „Apple“ gaminiuose. Tačiau skirtingai nei „Apple Pay“, mokėjimo sistemoje „Samsung Pay“ be NFC yra pritaikyta MST (magnetinio saugaus perdavimo) technologija, naudojama POS-terminalų bekontakčių mokėjimų gavimui iš mobiliųjų įrenginių be būtinybės atlikti pakeitimus programinėje įrangoje. Todėl „Samsung Pay“ pritaikymo galimybės yra kur kas platesnės nei „Apple Pay“ sistemos. Paslaugos naudotojams prieinama daugiau nei 30 mln. prekybos taškų visame pasaulyje.

15. Virtualios realybės palaikymas

„Samsung“ požiūris į virtualią realybę gana rimtas. Išmanusis telefonas „Samsung Galaxy S7“ kuriamas turiant omeny veikimą suderinamą su firminiu virtualybės realybės šalmu. Pagrindinis „Gear VR“ uždavinys – 360 laipsnių vaizdo įrašo peržiūros metu leisti naudotojui pasijusti esančiu pačiame vaizdo įraše. Kai kuriuose šalyse žmonės atlikę išankstinį naujų išmaniųjų telefonų užsakymą dovanų gaus virtualios realybės šalmą. Atskirai „Gear VR“ bus parduodamas už 99 dolerius.

„Galaxy S7“-virtualios-realybės-palaikymas

Šaltinis: bgr.com