10 vertingų patarimų „Pokemon Go“ žaidėjams

1.     Pokemonų gaudymo paslaptys: ką reiškia apskritimai?

Bandant pagauti Pokemoną aplink jį matome apskritimą. Kuo jis mažesnis, tuo didesnė tikimybė pagauti padarėlį. Geriausias rezultatas pasiekiamas tada, kai pirmiausia pirštas palaikomas ant „Pokeball“, kuris metamas tik tada, kai apskritimas pradeda mažėti.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į apskritimų spalvas. Žalia reiškia, kad Pokemonas yra lengvai pagaunamas, su geltonos spalvos apskritimu galime turėti tam tikrų problemų, o raudonas – aukščiausias pilotažas. Tikimybė pagauti raudonus padarėlius padidėja, jei prieš tai pamaitiname juos „Berries“ arba pasinaudojame nestandartiniais „Pokeball“.

1_apskritimai

2.     Kas cypia žolėje?

Kartais telefono ekrane pamatome iškylančias žoles. Netoli tos vietos, kurioje matome šią animaciją, žemėlapyje yra laukiniai Pokemonai, kuriuos galime pagauti. Prieš vykdami į tą vietą, nežinome tiksliai, kas tai per padarėliai, tačiau nuspėti gali padėti esanti apatiniame dešinės pusės ekrano krašte „Nearby“ žymė.

2_žolė

3.      Kur ieškoti naujų padarėlių?

„Pokemon Go“ nuolat ragina tyrinėti aplinką. Konkretaus tipo padarėlių buvimo vietos turi savo atspindį realybėje. Pavyzdžiui, vandens Pokemonai dažnai pasirodo prie ežerų ir kitų vandens telkinių. Be to, daug padarėlių mieliau pasirodo sutemus. Jei jau nusibodo gaudyti savo apylinkėse tokius pačius Pokemonus, pabandyk į medžioklę leistis vakare.

3_Nearby žymė

4.     Nori pagauti Pokemoną? Išjunk AR režimą

Papildytosios realybės režimas, kuriame atsiranda Pokemonai realios aplinkos fone, atrodo labai įspūdingai. Tačiau, susidūrus su kokiu nors reikliu padarėliu, siūloma išjungti AR režimą pasitelkiant viršutiniame dešinės pusės ekrano krašte esantį slankiklį. Deaktyvuoto AR režimo metu Pokemonai mažiau išsisukinėja ir juos lengviau pagauti.

4_AR režimo išjungimas

5.     Kodėl ir kaip dažnai verta lankyti „Pokestop“?

„Pokestop“ – tai neišsemiami „Pokeball“ ar „Potion“ šaltiniai. Tikėtina, geriausi „Pokestop“ yra išdėstyti labai svarbiuose žemėlapio taškuose. Mums artimiausius mums „Pokestop“ verta lankyti reguliariai – juose daiktus rinkti galima kas penkias minutes.

5_Pokestop

6.     Kodėl verta inkubuoti kiaušinius?

Iš kiaušinių, kuriuos kartais gauname „Pokestop“, išsirita Pokemonai. Tam, kad būtų aktyvuotas šis procesas, kiaušinį reikia įdėti į inkubatorių. Tereikia žaidime įjungti „Pokemon“ meniu, pasirinkti „Eggs“ ir paspausti „Start Incubation“. Išsiritimas iš kiaušinio progresuoja atitinkamai mums įveikiant eilinius kilometrus. Didžiausia tikimybė pagauti mus dominantį Pokemoną yra kiaušinių, reikalaujančių įveikti dešimt kilometrų, atvejais. Dėmesio! Žaidimas neregistruoja „suklastotų“ distancijų, įveiktų važiuojant automobiliu ar naudojantis viešuoju transportu.

6_Kiaušiniai

7.     Ar rinkti pasikartojančius Pokemonus?

Dvidešimtas Pidgey? Penkioliktas Drowzee? Nuolatinis tų pačių Pokemonų pasirodymas gali erzinti, tačiau iš tikrųjų verta medžioti visus sutiktus padarėlius. Gauname už juos saldainius, kurie padės sustiprinti kitą tos pačios rūšies Pokemoną. Nereikalingus pasikartojimus galima pašalinti „Transfer“ parinkties dėka, už ką, beje, gaunami papildomi saldainiai. Geriausia palikti sau konkretaus padarėlio egzempliorių, kuris turi didžiausią CP skaičių, t.y. daugiausiai jėgos taškų.

8.     Ką duoda trenerio salių perėmimas?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog taip vadinamosios „Gym“ salės be kažkokio pasitenkinimo daugiau nesuteikia jokių privilegijų. Tačiau už kiekvieną dieną, kurią mūsų paliktas Pokemonas saugo trenerio salę, gauname papildomų bonusų. Juos galima atsiimti paspaudus skydo ikonėles „Shop“ meniu.

8_Trenerio salės

9.     Verta investuoti į nešiojamą įkroviklį (angl. Powerbank)

Vietos nustatymo funkcijos, nuolat įjungtas ekranas, žaidimas papildytosios realybės režime – nieko keisto, kad „Pokemon Go“ labai neigiamai veikia telefono baterijos laiką. Kai kurių išmaniųjų telefonų modelių baterijos išseks po vienos dvi valandas trunkačios žaidimų sesijos. Dėl šitos priežasties Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai šio žaidimo gerbėjams siūlo pasirūpinti bent 6000 mAh talpos nešiojamu įkrovikliu (angl. powerbank.).

10.     Kaip veikia energijos taupymo režimas?

„Pokemon Go“ nustatymuose yra „Battery Saver“ pavadinta parinktis. Nedaug asmenų žino, kaip ja naudotis. Įjungus „Battery Saver“ režimą, galima įsidėti telefoną su paleistu žaidimu į kišenę – ekranas bus užgesintas, tačiau programėlė ir toliau informuos vibruodama apie aplinkoje pasirodžiusį Pokemoną.

10_Energijos taupymo režimas

Kol kas šį žaidimą galima žaisti Australijoje, Vokietijoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV. Netrukus jis bus pristatytas ir kitoms rinkoms, o kol kas negalintys sulaukti oficialaus pasirodymo ir nekantraujantys išbandyti randa įvairių būdų kaip apeiti šį apribojimą. Žaidimas yra nemokamas, tačiau jame atsiranda dalykų, kuriuos galima įsigyti už tikrus pinigus. Esminiai sisteminiai ir įrangos reikalavimai atrodo taip:

„Android“ telefonams:

  • Nuo Android 4.4 iki Android 6.0.1
  • Pageidaujama 720×1280 px raiška (neoptimizuota planšetiniams kompiuteriams)
  • Stiprus interneto ryšys (Wi-Fi, 3G, or 4G)
  • GPS ir vietos nustatymo paslaugos
  • Intel CPU nėra palaikomi

„iOS“ telefonams

  • iPhone 5+
  • iOS 8+
  • Stiprus interneto ryšys (Wi-Fi, 3G, or 4G)
  • GPS ir vietos nustatymo paslaugos

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *