Baltic Agro Universalios trąšos (rožiniai milteliai)

(Prekės kodas: 13732580) Pardavėjas: UAB "Baltic Agro"
5/5 ( 1 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
2,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
13732580
DARŽOVĖMS, GĖLĖMS, BRAŠKĖMS. Augalai geriau augs, gausiau žydės. Agurkai, pomidorai lengviau megs vaisus, derlius bus kokybiškas bei gausus.
Gamintojas
Baltic agro
Pakuotės dydis
0,2kg
Vienetai grupinėje pakuotėje
10/1680
Sudėtis
Trąšų milteliai npk 14-11-25
Naudojimas
Milteliai ištirpinami vandenyje. tirpalu laistomi šiltnamyje augantys augalai, gėlės bei kiti sodo augalai. taip pat tinka kambariniams augalams. skatina žydėjimą, gerą augimą bei derėjimą.
Savybės
Koncentruotos mineralinės trąšos. be chloro. sudėtyje yra mikroelementų. maistinės medžiagos, esančios trąšose yra lengvai augalų įsisavinamos formos. patręšti augalai sužaliuos, sutvirtės, pradės augti.
Naudojimo normos
Naudojimas 1 valgomasis šaukštas = 10 g agurkams, pomidorams ir kitiems sodo augalams 10 litrų vandens kiekvieno laistymo metu 0.5 valgomojo šaukšto kas 1-2 savaites 1.5 valgomojo šaukšto rečiau 2.5 valgomojo šaukšto kambariniams augalams 2 litrams vandens kiekvieno laistymo metu balandį-rugpjūtį 0.5 valgomojo šaukšto žiemos metu kartą per mėnesį 0.5 arbatinio šaukštelio
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Augalai yra organizmai, kurie maitinasi savarankiškai, o tai reiškia, kad fotosintezės metu gamina paprastus cukrus (angliavandenius). Kitas reikalingas augimui medžiagas jie gauna iš dirvožemio. Praktiškai visus augalus reikia tręšti. Kiekvienais metais dirvožemis tampa mažiau derlingas, todėl maistinių medžiagų injekcija reikalinga ne tik egzotiniams ir kaprizingiems grožiams, bet ir visoms gėlėms, vaisiams bei daržovėms. Dėl šitos priežasties bent kartą per metus augalus reikia tręšti. Kuo kruopščiau bus paruoštas dirvožemis auginimo sezonui, tuo gražiau žydės ir sveikesni augs augalai bei labiau džiugins derlius. Varlė.lt specialistai parengė trumpą patarimų gidą, kaip protingai išsirinkti trąšas.

Kam reikalingos trąšos?

Tręšimas gali atlikti kelias svarbias funkcijas. Kam reikia naudoti trąšas?

  • Trąšos pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą per šaknis;
  • Trąšos papildo maistines medžiagas, kurias augalai gavo iš dirvožemio;
  • Trąšos daro teigiamą poveikį dirvožemio kokybei;
  • Trąšos neutralizuoja augalų ligas;
  • Trąšos padidina chlorofilo kiekį augaluose;
  • Trąšos padidina augalų atsparumą žemai/aukštai temperatūrai.

Kaip išsirinkti tinkamas trąšas?

Augalų tręšimas yra vienas svarbiausių uždavinių sodo ar daržo priežiūros procese. Nuo jo priklauso tiek derlius, tiek gėlių žydėjimas, tačiau reikėtų turėti omenyje ir tai, kad trąšos gali ir pakenkti augalams. Taip gali nutikti pasirinkus netinkamas trąšas. Kadangi prekyboje yra itin didelė trąšų įvairovė, pasirinkti tinkamas gali būti tikrai nelengva užduotis.

Trąšas galima ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Jūsų peržiūrėtos prekės