Baltic Agro Taifun B

(Prekės kodas: 13800521) Pardavėjas: UAB "Baltic Agro"
5/5 ( 1 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
Sutaupote
9,99 € *
-20 %
7,99
Į KREPŠELĮ
Sutaupote
2 €
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
13800521
Taifun B Herbicidas Veiklioji medžiaga: glifosatas 360 g/L Produkto forma: vandens tirpalas Taifun B - sisteminis herbicidas naudojamas vienametėms ir daugiametėms piktžolėms naikinti vaismedžiuose, uogakrūmiuose, plotuose skirtose sodų, uogynų įveisimui, plotuose skirtose kitų metų augalų auginimui, gėlynuose, vejose naikinimui. Skirtas neprofesionaliajam naudojimui.
Gamintojas
Baltic agro
Vienetai grupinėje pakuotėje
20
Naudojimas
Taifun b - sisteminis herbicidas. taifun b veiklioji medžiaga – glifosatas yra absorbuojamas per augalo lapus ir kitas žaliąsias dalis, vykstant vegetacijai. taifun b poveikis augalams pastebimas po 8-12 dienų, o augalai pilnai žūsta po 14-20 dienų. varputis, turintis 3-4 lapus, yra geriausiai veikiamas šio preparato. taifun b efektyviausiai veikia esant aukštesnei kaip +14 0c temperatūrai, pakankamai drėgmei ir augalams sukaupus vešlią lapiją. nepurkšti lyjant ir jei laukiama lietaus per ateinančias 4 valandas.
Savybės
Naudojimo apribojimai augalų apsaugos produkto nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei 25º c arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s. augalų apsaugos produkto naudotojai privalo žemės sklypą apdoroti tokiu būdu, kad būtų išvengta tirpalo dulksnos patekimo į gretimus žemės sklypus ir į gyvenamųjų bei negyvenamųjų pastatų teritorijas. saugos priemonės ruošiant tirpalą, maišant bei purškiant skiestą produktą būtina dėvėti ilgas kelnes, marškinius ilgomis rankovėmis, avėti sandarius batus bei mūvėti apsaugines pirštines (pvz. polivinilchloridines, latekso ar kt.). eiti į apdorotus plotus galima tik jiems visiškai išdžiūvus. dirbant apdorotuose plotuose būtina dėvėti ilgas kelnes, marškinius ilgomis rankovėmis, avėti sandarius batus bei rekomenduojama mūvėti pirštines. higienos priemonės. laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. vengti bet kokio sąlyčio su produktu. stengtis neįkvėpti rūko, garų ir dulksnos. po darbo nusivilkti drabužius, nusiprausti vandeniu su muilu. užterštus drabužius išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. susitepus pirštinių paviršiui, jas reikia kruopščiai nuplauti.
Naudojimo normos
Purškimo technika taifun b preparatą kokybiškai išpurkšti galima žemės ūkyje naudojamais nugariniais purkštuvais bei lašeliniais aplikatoriais. atskirais atvejais gali būti naudojami ir kiti įrengimai – specialus ežektoriai, aplikatoriai ir t.t. prieš pradedant purkšti patikrinkite purkštukus, pakeiskite susidėvėjusias arba pažeistas detales. purkštuvas turi būti techniškai tvarkingas ir švariai išplautas. tirpalo ruošimui naudoti tik švarų, neturintį priemaišų vandenį. nepurkšti vejuotą dieną. nugariniais purkštuvais rekomenduojama purkšti nedidelius plotus. tirpalo paruošimas į purkštuvo talpą įpilama 75 % reikiamo vandens kiekio. supilamas reikalingas taifun b kiekis. tuomet supilamas trūkstamas vandens kiekis ir išmaišoma. naudojimo rekomendacijos vaismedžių (obelų ir kriaušių) pomedžiams norma: 200 ml + 10 l vandens, apdorojant 500 kv m. naikina daugiametes ir vienametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. purškiamos piktžolės aktyvaus augimo metu pavasarį, vasarą arba rudenį, apsaugant vaismedžius ir uogakrūmius. apdorojimo skaičius – 1. plotai, skirti sodų ir uogynų įveisimui norma: 150-200 ml + 10 l vandens, apdorojant 500 kv m. purškiamos piktžolės aktyvaus augimo metu, kai jos turi 3-4 lapelius arba yra 10-12 cm aukščio. apdorojimų skaičius – 1. gėlynai, vejos norma: 1 dalis taifun b ir 3 dalys vandens. aukštaūgės piktžolės naikinamos pavasarį arba vasarą aplikacijos (tepimo) būdu. aplikatoriaus šepetėliai turi būti ne arčiau kaip 10 cm iki kultūrinių augalų viršūnės. vengti tirpalo nutekėjimo ant kultūrinių augalų. apdorojimų skaičius – 1. plotai, skiri kitų metų augalų auginimui norma: 150 l + 10 l vandens, apdorojant 500 kv m. purškiama po derliaus nuėmimo, piktžolių aktyvaus augimo metu, kai varpučiai 10-20 cm aukščio, o usnys ir kitos daugiametės dviskiltes – skrotelės stadijoje. po purškimo 5 dienas nepradėti žemės darbų. apdorojimų skaičius – 1.
Pakuotės dydis
0,5kg
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Augalai yra organizmai, kurie maitinasi savarankiškai, o tai reiškia, kad fotosintezės metu gamina paprastus cukrus (angliavandenius). Kitas reikalingas augimui medžiagas jie gauna iš dirvožemio. Praktiškai visus augalus reikia tręšti. Kiekvienais metais dirvožemis tampa mažiau derlingas, todėl maistinių medžiagų injekcija reikalinga ne tik egzotiniams ir kaprizingiems grožiams, bet ir visoms gėlėms, vaisiams bei daržovėms. Dėl šitos priežasties bent kartą per metus augalus reikia tręšti. Kuo kruopščiau bus paruoštas dirvožemis auginimo sezonui, tuo gražiau žydės ir sveikesni augs augalai bei labiau džiugins derlius. Varlė.lt specialistai parengė trumpą patarimų gidą, kaip protingai išsirinkti trąšas.

Kam reikalingos trąšos?

Tręšimas gali atlikti kelias svarbias funkcijas. Kam reikia naudoti trąšas?

  • Trąšos pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą per šaknis;
  • Trąšos papildo maistines medžiagas, kurias augalai gavo iš dirvožemio;
  • Trąšos daro teigiamą poveikį dirvožemio kokybei;
  • Trąšos neutralizuoja augalų ligas;
  • Trąšos padidina chlorofilo kiekį augaluose;
  • Trąšos padidina augalų atsparumą žemai/aukštai temperatūrai.

Kaip išsirinkti tinkamas trąšas?

Augalų tręšimas yra vienas svarbiausių uždavinių sodo ar daržo priežiūros procese. Nuo jo priklauso tiek derlius, tiek gėlių žydėjimas, tačiau reikėtų turėti omenyje ir tai, kad trąšos gali ir pakenkti augalams. Taip gali nutikti pasirinkus netinkamas trąšas. Kadangi prekyboje yra itin didelė trąšų įvairovė, pasirinkti tinkamas gali būti tikrai nelengva užduotis.

Trąšas galima ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()
Baltic Agro Trąšos pomidorams ir agurkams - Sodininkystė ir daržininkystė

Baltic Agro Trąšos pomidorams ir agurkams

 
7,99
-20 %
6,39 2-4 d. d.
(1)

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės