Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Talpa (ml)
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Mr&Mrs eterinis aliejus Natural Optimism, 15 ml - Kvapai pirtims
Mr&Mrs eterinis aliejus Natural Optimism, 15 ml
 
5,69 0-1 d. d. (12)
Žemiau savikainos
Aromatinis aliejus Beurer Relax, 10 ml - Kvapai pirtims
Aromatinis aliejus Beurer Relax, 10 ml
 
4,41 0-1 d. d. (20)
Eterinis aliejus Anjou AJ-PCN013 12x5ml - Kvapai pirtims
Eterinis aliejus Anjou AJ-PCN013 12x5ml
 
19,99 1-3 d. d. (16)
Beurer Aromatikas Harmony - Eteriniai aliejai (aromatiniai)
Beurer Aromatikas Harmony
 
5,99 2-4 d. d. (4)
Beurer Aromatikas Vitality - Eteriniai aliejai (aromatiniai)
Beurer Aromatikas Vitality
 
5,99 2-4 d. d. (3)
Eterinis aliejus ANJOU AJ-ES001 6x10ml MIX - Kvapai pirtims
Eterinis aliejus ANJOU AJ-ES001 6x10ml MIX
 
19,99 1-3 d. d. (3)
Daugiau Kitas puslapis

Eteriniai aliejai – natūralus būdas gerinti sveikatą

Vis populiarėjant natūraliems, iš gamtos kilusiems imuniteto ir sveikatos gerinimo būdams, populiarėja ir terapiniai, eteriniai aliejai, kurie pasižymi savo didele nauda. Eteriniai aliejai – medžiagų junginių mišiniai gaunami iš augalų lapų, žiedų ar vaisių. Jie išlaiko unikalų augalų kvapą, o aromatiniai junginiai suteikia kiekvienam eteriniam aliejui būdingas savybes. Jie gaunami distiliuojant augalus garais arba mechaniniais metodais, pavyzdžiui, šaltuoju spaudimu. Išgaunant aromatines chemines medžiagas, jos sujungiamos su aliejumi „nešikliu“, kad būtų sukurtas paruoštas naudojimui produktas. Aliejų gamybos būdas yra svarbus, nes cheminių procesų metu gauti eteriniai aliejai, nėra laikomi tikraisiais eteriniais aliejais. Eteriniai aliejai dažniausiai pasižymi maloniu kvapu, o jų naudojimas laikomas naudingu sveikatai bei emociniai būklei.

Kaip naudojami eteriniai aliejai?

Eteriniai aliejai naudojami jau daugiau nei 6000 metų, tam, kad pagerintų žmonių sveikatą bei nuotaiką. Visų pirma, svarbu paminėti, kad eteriniai aliejai yra koncentruoti ir stiprūs, todėl rekomenduojama jų nepadauginti. Jie dažniausiai naudojami aromaterapijai, inhaliacijai, masažams ir kompresams. Dažniausiai jų nauda išgaunama difuzorių, oro drėkintuvų, purškiklių pagalba. Taip pat, šiuos terapinius aliejus galima naudoti garų vonioms arba pirtims. Daugelis eterinius aliejus naudoja kaip natūralius oro gaviklius namams. Norintys geresnio poilsio, eterinius aliejus lašina ant pagalvių. Tuo tarpu, masažams patariama eterinius aliejus skiesti su natūraliais aliejais, tokiais kaip alyvuogių, migdolų ar kt., kadangi, grynas eterinis aliejus gali dirginti odą. Eteriniai aliejai naudojami ir žvakėms. Žvakės būna gaminamos su eteriniais aliejais arba galima įlašinti jų į savo turimą žvakę deginimo metu. Eteriniai aliejai tinkami naudoti vaikams ir kūdikiams. Daugelis tėvų juos naudoja norėdami pagerinti vaikų miegą, sumažinti pilvo skausmus, ar slogą. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad eteriniai aliejai gali sukelti alergines reakcijas, todėl juos vaikams, besilaukiančioms ir maitinančioms moterims, senyvo amžiaus žmonėms reikėtų naudoti atskiestus. Įdomu tai, kad eterinius aliejus galima naudoti ir gyvūnams. Teigiama, kad lygiai taip pat kaip ir žmonėms, gyvūnams eteriniai aliejai taip pat naudingi. Kad ir kokiu būdu naudojate eterinius aliejus, svarbu atminti, kad tai yra stipri, koncentruota medžiaga, kurios geriau naudoti mažiau, nei padauginti.

Eterinių aliejų nauda

Eteriniai aliejai ne tik skleidžia malonų kvapą, bet ir pasižymi antibakterinėmis, raminančiomis savybėmis. Jie gali dezinfekuoti kvėpavimo takus, turėti įtakos emocinei būklei. Į nosį ar burną patekusios eterinių aliejų molekulės pereina į plaučius, o iš ten – į kitas kūno dalis. Kai molekulės pasiekia smegenis, jos veikia limbinę sistemą, kuri yra susijusi su emocijomis, širdies ritmu, kraujospūdžiu, kvėpavimu, atmintimi, stresu ir hormonų pusiausvyra. Tokiu būdu eteriniai aliejai gali turėti subtilų, tačiau holistinį poveikį organizmui. Įrodyta, kad jie sumažina įvarius kūno skausmus, pykinimą, nerimą, sujaudinimą bei stresą. Yra naudingi gydant depresiją, miego sutrikimus. Turi teigiamos įtakos žmonėms susiduriantiems su kraujotakos, menstruacijų bei menopauzės problemomis. Taip pat eteriniai aliejai gelbsti esant alopecijai arba plaukų slinkimui. Įrodyta ir tiesioginė, teigiama įtaka kvėpavimo takams. Skirtingi eteriniai aliejai duoda skirtingą naudą. Pavyzdžiui, levandų aliejus malšina stresą, yra tinkamas miegui gerinti, o arbatmedžių aliejus naudingas odai, gali padėti gydyti aknę. Eukalipto aliejus gelbsti nuo slogos, o pipirmėčių aliejus lengvina žarnyno veiklą. Tai tikrai naudingas ir natūralus būdas gerinti savo sveikatą.

Geriausi eteriniai aliejai – gera kaina perkant internetu

Stiprinkite savo imunitetą, gerinkite odos, plaukų būklę, bei mėgaukitės gera miego kokybe naudodami eterinius aliejus savo kasdieniniame gyvenime. Siūlome platų, įvairių eterinių aliejų pasirinkimą draugiškomis kainomis. Išsirinkite aliejus sau, vaikams ar savo gyvūnams už prieinamą kainą ir mėgaukitės natūraliomis, gamtos teikiamomis naudomis. Akcijų metu, norimus aliejus galite įsigyti dar pigiau.

 

Kokios prekės populiariausios Eteriniai aliejai (aromatiniai) kategorijoje šiais metais?

Eteriniai aliejai (aromatiniai) - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Eteriniai aliejai (aromatiniai) kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 291 prekes, o kainos prasideda nuo 2.78 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Eteriniai aliejai (aromatiniai) kategorijoje?