Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Tvirtinimo būdas : | Virštinkinis |
| Medžiaga : | Plastikas ( Polystyrene ) |
| Spalva : | RAL9003 ( Balta ) |
| Atsparumas karščiui : | 650 °C |
| Nominali įtampa : | 400 V |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Mechaninio atsparumo klasė : | - |
| Standartų atitiktis : | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Svoris : | 0.268 kg |
| Matmenys : | 334 x 201 x 13 mm |
| Gamintojas / Markė : | Elektro-Plast Nasielsk |
| Garantija : | 2 metai |