Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Microsoft SW RET OFFICE 2021 H&B/LAT T5D-03536 MS

Microsoft SW RET OFFICE 2021 H&B/LAT T5D-03536 MS

 • rating 5.0/5 (1)
 • Varlė kodas 18898311
 • Šiuo metu šios prekės neturime
PardavėjasReShop pro
1 iš 2 has video

Microsoft SW RET OFFICE 2021 H&B/LAT T5D-03536 MS

Microsoft SW RET OFFICE 2021 H&B/LAT T5D-03536 MS

 • rating 5.0/5 (1)
 • Varlė kodas 18898311
 • Šiuo metu šios prekės neturime
PardavėjasReShop pro
add to cart Išparduota

Aprašymas

Office Home and Business 2021 Latvian EuroZone Medialess.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
profile-pic
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-01
0
0
Microsoft SW RET OFFICE 2021 H&B/LAT T5D-03536 yra patikimas ir naudingas programinės įrangos paketas, kuris turi daug privalumų.
Pliusai: 1. Patikima ir galinga programinė įranga, kuri suteikia daugybę funkcijų ir galimybių. 2. Intuityvus naudotojo sąsaja, kuri leidžia lengvai ir greitai dirbti su dokumentais, skaičiuoklėmis ir pristatymais. 3. Suderinama su daugeliu kitų Microsoft produktų, todėl galima lengvai integruoti ir sinchronizuoti duomenis.
Minusai: Vienas trūkumas yra tai, kad ši versija gali būti brangesnė nei ankstesnės versijos.

Specifikacija

 • Gamintojas Microsoft
 • Modelis

  T5D-03536

 • Įpakavimo dėžutės plotis 11,5 cm
 • Svoris 0,03 kg
 • Daikto pavadinimas Office Home and Business 2021 Latvian EuroZone Medialess
 • Įpakavimo dėžutės aukštis 2 cm
 • Gaminio versija 2021
 • Sw product family Office Home and Business
 • Programinės įrangos licencijos tipas Mažmeninė
 • Medijos tipas Be žiniasklaidos
 • Klaviatūros kalba Latvian
 • Vieneto dėžutės aukštis 0.02
 • Vieneto dėžutės plotis 0.115
 • Įpakavimo dėžutės gylis 15 cm
 • Kategorijos kodas OFF
 • Vieneto dėžutės ilgis 0.15
 • Modelio pavadinimas

  T5D-03536

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Patarimai

Ar kada skaičiavote, kiek turite išmaniųjų įrenginių: nešiojamas kompiuteris, išmanusis telefonas, išmanusis laikrodis, o kur dar išmanusis televizorius? Naudotis išmaniosiomis technologijoms jau išmokėme ir senelius, o ar žinome, kaip apsaugoti visus šiuos įrenginius? Varle.lt ir ESET Lietuva specialistai dalinasi aktualiais saugumo patarimais.

Operacinės sistemos ir programų atnaujinimai

Nesvarbu, koks įrenginys ar operacinė sistema – jos atnaujinimai yra svarbūs kiekvieno įrenginio saugumui. Itin aktualūs įvairias saugumo spragas ištaisantys atnaujinimai, kurie užtikrina, kad jūsų kompiuteris ar išmanusis telefonas bus mažiau pažeidžiamas kibernetinių grėsmių ir programišių atakoms. Nepamirškite atnaujinti ir naudojamų programų, nes pasenusi programinė įranga taip pat kelia grėsmę jūsų duomenų saugumui.

Pažangi antivirusinė programa

Varle.lt ir ESET Lietuva saugumo ekspertai vieningai sutaria, kad bazinės įrenginių apsaugos jau seniai nebepakanka – būtina rinktis interneto apsaugos sprendimus tiek kompiuteriams, tiek išmaniesiems telefonams. Pastarųjų apsauga yra itin aktuali, nes vis daugiau vartotojų naudojasi mobiliąja bankininkyste, telefone tikrina el. paštą, apsipirkinėja ir atlieka aibe kitų svarbių operacijų.

Rekomenduojama rinktis pažangius saugumo sprendimus, kurie atpažįsta sukčiavimo atakas ir neleidžia vartotojams patekti į kenksmingas svetaines: šiuo konkrečiu atveju pažangi antivirusinė programa identifikuotų žinutę kaip kenksmingą, taip pat spaudžiant nuorodą perspėtų vartotoją apie potencialiai kenksmingą svetainę.

Saugūs slaptažodžiai

Stiprus slaptažodis yra vienas iš svarbiausių …

Skaityti daugiau

Daugeliui pakanka nemokamos antivirusinio programos paketo, kuris saugo nuo Trojos arklių ir kitų tykančių tinkle grėsmių. Tačiau tikrovė yra tokia, kad kokybiška antivirusinė programa, kuri nesulėtina kompiuterio ir leidžia džiaugtis pilna apsauga ir turi gamintojo palaikymą, yra mokama. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistai parengė patarimų gidą, kaip išsirinkti saugią antivirusinę programą. Skaityti daugiau

Dar ne taip seniai vaikai daugiausia žaisdavo lauke ir grįždavo namo tik labai išalkę. Visgi, interneto bumas šiuos įpročius pakeitė. Šiandien, vietoj išėjimo į lauką, jauni žmonės dažnai renkasi naršymą internete ar bendravimą socialiniuose tinkluose. Jei anksčiau vaikai didžiąją dalį savo laisvo laiko praleisdavo lauke, tai sparčiai besivystančios technologijos šiuos įpročius pakeitė. Dabar …

Skaityti daugiau

Kodėl reikia pirkti antivirusinę programinę įrangą?

Kaip gepardai ir gazelės drauge evoliucionavo didėjant apsiginklavimui, panašiai drauge vystėsi programišiai (angl. hackers) ir jų „grobis“. Gepardai ir gazelės privalėjo išmokti greičiau bėgti. Kadangi pogrindyje (nelegaliai) veikiančios organizacijos ar asmenys siekia efektyviau atakuoti jūsų kompiuterį, geriausi antivirusinės programinės įrangos pardavėjai ir toliau tobulina jūsų kompiuteriams skirtas apsaugines priemones. Tapatybės duomenų vagys lenktyniauja ginkluodamiesi ir jų pėdsakų susekti niekada nepavyks. Jeigu nuspręsite nedalyvauti lenktynėse, gepardai jus sugaus. Jeigu nenorite, kad taip nutiktų, prašome perskaityti mūsų straipsnius apie kompiuterių saugumą, ir sužinoti, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkantį gaminį.
Nepaisant to, kad „Microsoft“ stiprina „Windows“ operacinei sistemai būdingas saugumo savybes, „Microsoft“ teigia, kad tai daroma tik siekiant pakelti minimalų apsaugos lygį klientams, kurie niekada neįsigyja kitų bendrovių siūlomos antivirusinę programinės įrangos. Deja, asmeninių kompiuterių naudotojai, kurie pasitiki „Windows“ operacinėje sistemoje integruotomis saugomu savybėmis, bus pirmosios tobulėjančių kenkėjiškų programų aukos. Netapkite viena iš jų.

Antivirusinė programinė įranga: ko reikia ieškoti
Antivirusinės programinės įrangos gaminiai neleidžia kenkėjiškoms programoms patekti į jūsų kompiuterio sistemą. Jeigu apsauginei programinei įrangai nepavyksta išvengti atakų, tada ji turi aptikti ir pašalinti kenkėjiškas programas, kurios įveikia gynybos priemones. Jeigu pradėsite analizuoti visas kenkėjiškų programų formas ir visus galimus patekimo į sistemą būdus, tai greitai suprasite, kaip tai painu ir sudėtinga. Jūs galite supaprastinti programos, apsaugančios nuo virusų, įsigijimo procedūrą, jeigu užduosite kelis pagrindinius klausimus. Kokie yra antivirusinės programinės įrangos efektyvumo įvertinimo, kurį atliko kitos bendrovės rezultatai? Kokias funkcijas, kurios patenkintų jūsų poreikius, siūlo antivirusinė programinė įranga? Ar visada prireikus ji užtikrins pagalbą? Jeigu norite gauti bent kelis atsakymus, aptarkime šiuos klausimus vienas po kito.

Efektyvumas
Geriausias būdas patikrinti, ar pardavėjo pateikiama informacija apie antivirusinės programinės įrangos efektyvumą yra teisinga, yra patikrinti, kokių rezultatų gaminiams pavyko pasiekti testavimuose, kuriuos atlieka nepriklausomos laboratorijos. Viena geriausių antivirusinių programų tyrėjų yra „AV-Test“ bendrovė, kurios laboratorijos yra Vokietijoje. „AV-Test“  šioje srityje yra laikoma labai patikima bendrove. „AV-Test“ laboratorijose yra du tuzinai serverių, kurie prijungti prie 280 darbo punktų, kur technikos specialistai simuliuoja testavimo aplinką ir atlieką analizes. Šie specialistai turi galimybę naudotis daugiau nei 50 milijonų kenkėjiškų testavimo duomenų baze. Kiekvieną dieną kenkėjiškų programų duomenų bazė pasipildo 55 000 naujų informacijos vienetų. „AV-Test“ bandymų rinkinys matuoja apsauginės programinės įrangos apsaugos lygį, taisymo ir naudojimo funkcijas. „AV-Test“ rezultatai yra objektyvūs kriterijai, į kuriuos atsižvelgiame rinkdami geriausią antivirusinę programinę įrangą.

Savybės
Dažniausiai galite pasitikėti antivirusinėmis programomis, nes jas įdiegti ir naudoti yra paprasta. Taip pat dažniausiai galite rinktis suplanuotų sistemos patikrinimų funkciją, pavyzdžiui, kai nesinaudojate kompiuteriu. Tokiu būdu išvengsite kompiuterio veikimo sulėtėjimo, kai programinė įranga naudojasi sistemos resursais.  Antivirusinė programinė įranga turi apsaugoti nuo kenkėjiškų programų įsiskverbimo į sistemą, kai jos bando atakuoti kompiuterį jums naršant internete, tikrinant elektroninį paštą, susirašinėjant žinutėmis ar naudojant prijungiamus duomenų laikymo prietaisus.  Nė viena apsauginė programinė įranga nėra tobula, todėl jeigu kenkėjiškai programai sėkmingai pavyksta patekti į kompiuterio sistemą, jūsų antivirusinė programa turi antrą galimybę apsaugoti jūsų kompiuterį aptinkant ir užblokuojant įsiveržėlį.

Pagalba ir palaikymas
Nagrinėjami pagalbos ir palaikymo savybes, užduokite sau klausimą, ar jums būtina galimybė kreiptis techninės pagalbos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o galbūt tiktų galimybė naudotis šiomis paslaugomis trumpesnį laiko tarpą? Kai kurie pardavėjai teikia palaikymo paslaugas elektroniniu paštu. Jeigu norite pagalbos telefonu, prieš įsigydami programinę įrangą perskaitykite mūsų apžvalgas ir sužinokite, kurie pardavėjai teikia šią paslaugą.
Kiekvieną dieną tarp kompiuterių naudotojų, kurie laikosi įstatymų, ir organizuotų programišių gaujų vyksta ginklavimosi lenktynės. Šie programišiai nuolatos sugalvoja naujų būdų. Geriausi antivirusinių programų leidėjai suteikia galimybę kovoti ir apsaugoti banko sąskaitų ir kitus privačius duomenis.

Skaityti daugiau

Panašios prekės

 • 5.0 (4)
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
169.99  €
17  €/mėn be pabrangimo
 • 5.0 (5)
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
235.99  €
23.60  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
 • 0.0
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
30.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti