PLAČIAI APSISUKANČIŲ VAIZDO KAMERŲ ADAPTERIS BCS-ASD1

(Prekės kodas: 16602164) Pardavėjas: UAB "Enzas"
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
12,92
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
1 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
16602164

Skirtas Speed Dome kameroms.

Prie jo galima tvirtinti antivandalines kameras.

Montažinių angų atstumas: 101  x 101 mm
Angų kiekis:
Laikiklio skersmuo: Ø 170 mm
Tinkamas kameroms: BCS-SDIP1212A-W
Medžiaga: Aluminis
Spalva: Balta
Atstumas nuo montavimo paviršiaus: 16 mm
Svoris: 0.26 kg
Matmenys: Ø 170  x 37 mm
Gamintojas / Markė: BCS
Garantija: 3 metai

 

Gamintojas
Bcs
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Intellinet 2m LC/ST, 50/125um optinio pluošto kabelis Oranžinė - Adapteriai

Intellinet 2m LC/ST, 50/125um optinio pluošto kabelis Oranžinė

 
12,99 3-6 d. d. (0)
UNITEK Y-247A Unitek, USB Sound Card, Y-247A - Adapteriai

UNITEK Y-247A Unitek, USB Sound Card, Y-247A

 
12,91 1-3 d. d. (28)
Delock Micro USB OTG Card Reader + USB A Stecker - Adapteriai

Delock Micro USB OTG Card Reader + USB A Stecker

 
12,86 3-6 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės