Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

3D spausdintuvai Artillery 3D

(1)
Artillery 3D 3d spausdintuvai - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Artillery 3D 3d spausdintuvai vienos iš populiariausių mūsų prekių. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Artillery 3D modelį.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
509.99  €
51  €/mėn be pabrangimo

3D spausdintuvas – modernus išmanusis prietaisas prieinamas visiems

Turbūt girdėjote daug nuostabių dalykų apie 3D spausdintuvus ir jų galimybes. 3D spausdinimas yra gamybos procesas, kai 3D spausdintuvas sukuria trimačius objektus, sluoksnį po sluoksnio nusodindamas medžiagas pagal objekto 3D skaitmeninį modelį. 3D spausdinimas suteikia galimybę plačiajai visuomenei patogiai gaminti sudėtingus daiktus tiesiog namuose. Skirtingai nuo gamyklose sumontuotų milžiniškų aparatų, šiuolaikiniai 3D spausdintuvai yra maži, kartais net gali būti vadinami staliniais. Taip pat, jie yra pakankamai pigūs, galite pigiausią spausdintuvą įsigyti už vos kelis šimtus eurų, o tai yra pigiau nei didžioji dalis išmaniųjų telefonų. Galiausiai, juos lengva įdiegti naudojimui. Jūsų vaikas nori naujo žaislo? Pagalvokite 3D spausdintuvą! Sulūžo jūsų durų rankena? 3D spausdintuvu atsispausdinkite naują. Individualaus dizaino arbatos puodelis? Kodėl gi ne! Dažniausiai pigiau, greičiau ir labiau pritaikoma ką nors 3D atsispausdinti namuose, nei nusipirkti tokius pat daiktus parduotuvėje. Technologija jau yra pakankamai subrendusi, o pagamintų gaminių konstrukcijos kokybė nuolat gerėja. Nesunku įsivaizduoti dažnai cituojamą pasaulio viziją, kai kiekvieno namuose yra 3D spausdintuvas.

Kaip veikia 3D spausdintuvas?

Jei esate susipažinę su įprasto rašalinio spausdintuvo (spausdinančio dokumentus) veikimu, tada 3D spausdintuvą suprasti yra gana lengva. Sakykime, kad norite atsispausdinti kažką praktiško, pavyzdžiui, „iPhone“ dėklą. Kaip dokumentų spausdintuvui spausdinti reikalingas skaitmeninis dokumentas (PDF arba DOC failas), 3D spausdintuvams reikalingi 3D objektų skaitmeninio dizaino failai (dažniausiai naudojami STL failai). Taigi pirmiausia turėtumėte sukurti arba atsisiųsti skaitmeninį failą, kuriame užkoduotas „iPhone“ dangtelio dizainas. Kai išsaugosite skaitmeninį dizainą, jūsų kompiuteris apdoros failą ir pasirengs spausdinti. Nustatymus galite pakeisti taip pat, kaip ir įprasto rašalinio spausdintuvo nustatymus. Tada pasirenkate „iPhone“ dangtelio medžiagą (geriausia - plastikinę) ir į 3D spausdintuvą įdėsite pakankamai medžiagos. Įprastu rašaliniu spausdintuvu perkate ir naudojate rašalo kasetes. 3D spausdintuve perkate ir naudojate gijas iš skirtingų medžiagų. Gijos yra 3D rašmenų „rašalas“.

Įprastas rašalinis spausdintuvas sukuria dokumentą, ant popieriaus atspausdindamas rašalą. 3D spausdintuvas sukuria fizinį objektą, ant spausdinimo lovos padėdamas daug sluoksnių medžiagų. Kai jūsų 3D spausdintuvas bus įkeltas su medžiagomis, kompiuteris atsiųs instrukcijas 3D spausdintuvui, kaip medžiagą įdėti sluoksnis po sluoksnio, kad būtų atkurta fizinė skaitmeninio dizaino kopija.

Kadangi visuose aukščiau pateiktuose pavyzdžiuose naudojamos panašios į plastiką medžiagos, gali kilti klausimas, ar 3D spausdintuvuose gali būti naudojamas tik plastikas?  Paprastai tariant, taip, bet variantų yra daugiau, nei galite pagalvoti. Naudodami stalinį spausdintuvą galite 3D spausdinti naudodami įvairiausias medžiagas, įskaitant plastiką, nailoną, metalą ir medieną. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad pirkdami medines arba metalines gijas, jūs iš esmės perkate plastikines gijas, kurios buvo padengtos arba sulydytos metalu ar medžio dalelėmis – tai nėra 100% metalas ar medis. Vis dėlto nesvarbu, nes galutinis produktas vis tiek atrodo nuostabiai.

Kokybiški 3D spausdintuvai už prieinamą kainą

Jei jus domina naujosios technologijos, bei norite išbandyti kažką naujo – įsigykite 3D spausdintuvą. Lietuvoje populiarumą įgaunantys spausdintuvai – naujausia technologijų tendencija prieinama visiems. Internetu įsigiję spausdintuvą namie galėsite atsispausdinti viską nuo batelių iki priešpiečių dėžutės, net neišeidami iš namų. Platus kokybiškų 3D spausdintuvų pasirinkimas už prieinamą kainą. Akcijų metu norimus spausdintuvus įsigykite pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ 3D spausdintuvai Artillery 3D - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-5 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios 3D spausdintuvai Artillery 3D kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų 3D spausdintuvai Artillery 3D kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių 3D spausdintuvai Artillery 3D kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 75 prekes, o kainos prasideda nuo 89.99 Eur